Завантажити ще

Екснардепа від БПП Немировського затримали за підозрою у шахрайстві

Екснардепа від БПП Немировського затримали за підозрою у шахрайстві
Фото: gp.gov.ua

Нардепа минулого скликання Андрія Немировського затримали за підозрою у шахрайстві, скоєному у великих розмірах. У ГБР зазначили, що це екс-нардеп від « Блоку Петра Порошенка », ім'я з посиланням на поінформоване джерело назвало агентство " Інтерфакс-Україна ".

Наразі Немирівський є позаштатним радником голови Держекоінспекції. За версією слідства, він пообіцяв допомогти людині, яка діяла на користь аграрного підприємства.

- Він гарантував, що за 17 тисяч доларів «вирішить питання» щодо отримання позитивного висновку оцінки впливу на довкілля Міністерства захисту навколишнього середовища та природних ресурсів України, - заявили у Держбюро розслідувань.

Під час першої контрольованої передачі колишній народний депутат нібито одержав дві тисячі, а 13 січня решту 15 тисяч і його затримали.

Андрію Немирівському 38 років. У Верховну Раду VIII скликання він пройшов за списком партії Самопоміч, у 2015-2016 роках був членом депутатської групи “Воля народу”, до фракції “Блок Петра Порошенка” вступив у квітні 2016 року. Немировським був голова підкомітету із запобігання та протидії корупції у сфері екології та охорони навколишнього природного середовища комітету Верховної Ради з запобігання та протидії корупції.

До парламенту цього скликання Андрій Немировський не пройшов. Він балотувався як самовисуванець по 95 округу на Київщині, вибори виграв “слуга народу” Олександр Горобець.

Новини по темі: Екологія БПП ДБР корупція