Завантажити ще

Зеленський у всесвітній день "дякую" подякував батькам за себе, а дружину - за дітей

Зеленський у всесвітній день
Фото: скріншот з відео instagram.com/zelenskiy_official

Президент Володимир Зеленський записав звернення українцям у Всесвітній день "дякую", в якому висловив подяку сім'ї та всім громадянам нашої країни. Відео глава держави опублікував у своєму Інстаграмі.

- Сьогодні Всесвітній день "дякую". Зараз я закінчив усі свої головні зустрічі та справи, вирішив усім подякувати. Хочу подякувати своїм батькам за те, що подарували мені моє життя. Хочу подякувати своїй дружині за те, що подарувала нам наших дітей. Хочу подякувати своїм діткам за те, що дали мені зміст цього життя і сенс у ньому. Хочу подякувати всім друзям за те, що підтримуєте мене – це дуже важливо, – сказав Зеленський.

У своєму зверненні президент сказав "дякую" українським захисникам та висловив подяку сім'ям загиблих воїнів.

- Хочу подякувати всім нашим військовослужбовцям, усім медикам. Усіх тих, хто захищає нашу державу, захищає наш кордон, захищає наше здоров'я. На жаль, іноді, захищаючи наше життя, віддають своє... Я вдячний вашим рідним та близьким – низький уклін, велика подяка за таких великих людей!

Згадав Зеленський також медиків, спортсменів та вчителів. Не забув і про батьківщину – Україні подякував за можливість жити, працювати та любити.

- Хочу подякувати абсолютно всім учителям, спортсменам і заздалегідь вдячний за те, що не ображаєтесь усі ті, про кого я не сказав - вас дуже багато і завдяки вам наша країна така велика. Хочу подякувати Україні за те, що ти маєш і за те, що ти дала нам шанс, дала нам життя і можливість жити, працювати, любити, - підсумував український лідер.

Міжнародний день "дякую" відзначають у всьому світі щороку 11 січня. Цього дня прийнято висловлювати подяку. Молодь часто проводить різні флешмоби та малюють плакати з подяками.