Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
13 квiтня
Завантажити ще

Володимир Зеленський привітав українців із Різдвом Христовим

Володимир Зеленський привітав українців із Різдвом Христовим
Фото: President.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський привітав українців із Різдвом Христовим. Відеоролик глава держави опублікував увечері 6 січня в своєму телеграм-каналі.

- Дорогі громадяни! Я щиро вітаю всіх, хто разом зі своїми близькими та рідними людьми зустрічає сьогодні першу зірку на вечірньому небі. Її поява знаменує особливий момент та особливе свято – Різдво Христове. Колись народження Сина Божого подарувало людям надію на спасіння та віру у перемогу життя. Нехай сьогодні це свято посилить нашу віру, надію, а головне – кохання! – сказав Зеленський під час різдвяного відеозвернення.

За словами президента, Різдвяний вечір є найкращим моментом для порозуміння та примирення між людьми.

- Нехай усе це залишиться у минулому, а в наші сім'ї прийде достаток, у наші будинки щастя, а в нашу країну – мир та процвітання. Я бажаю кожному веселих, сімейних, теплих, смачних та здорових різдвяних свят! Христос народжується, славимо його! – додав глава держави.

Раніше Володимир Зеленський показав, що залишилося за кадром зйомок його новорічного привітання, яке знімалось у Маріїнському палаці за участю видатних українців.