Завантажити ще

У Німеччині не виключають зупинку "Північного потоку-2", якщо Росія вторгнеться в Україну

У Німеччині не виключають зупинку
Фото: gazprom.ru/

У разі настання Росією на Україну німецькі депутати можуть порушити питання про зупинення запуску проекту " Північний потік-2 ". Про це пише німецьке видання " Funke ".

- Якщо Росія вторгнеться в Україну, то, зрозуміло, "Північний потік - 2" має стати предметом обговорення. Це взагалі не питання. Тому ми, "Зелені", завжди були проти нього, - заявив претендент на посаду голови німецької партії "Союз-90"/"Зелені" Омід Нуріпур.

Водночас, політик вважає, що зупинити запуск газового проекту буде не легко. Німецька сторона має намір дотримуватись законодавства.

- Трубопровід завершено, йдеться лише про сертифікацію. Ми дотримуватимемося законодавства. Якщо Єврокомісія та Федеральне мережеве агентство дійдуть висновку, що немає правової основи для його запуску, то газ по ньому не потече. Якщо ж правова основа є, то "Північний потік - 2" буде запущено, - наголосив він.

Наприкінці листопада в ГУР України заявили, що Росія планує здійснити повномасштабне вторгнення в Україну. У відомстві прогнозують початок наступу російською стороною наприкінці січня або на початку лютого 2022 року. Президент США Джо Байден заявив, що США розробляють комплекс заходів, які завадять утримати РФ