Завантажити ще

У "Слузі народу" заперечують, що вирішили змінити назву партії

У
Фото: sluga-naroda.com

У партії " Слуга народу ", попри чутки, заявили, що всередині політсили не було жодного обговорення можливого ребрендингу. Про це у коментарі УП розповіла 31 грудня спікер СН Юлія Палійчук. За її словами, питання про перейменування в партії не обговорювалося жодного разу.

- Це вже не перший раз, коли джерела із сумнівною репутацією поширюють дезінформацію про нас та нашу команду. Якби ми щоразу це коментували, наша робота полягала б у тому, що ми з ранку і до ночі лише спростовували б чергові інсайти, - зазначила спікер.

Раніше кілька співрозмовників УП із членів СН повідомили на умовах анонімності, що у пропрезидентській партії вже 3 місяці точаться розмови про перейменування "Слуги народу" - особливо на тлі падіння рейтингу.

– Багато зашкварів, рейтинги падають і треба негатив якось перебити. Зміна назви – буде цілком логічним кроком, але остаточного рішення ще не ухвалено, - зазначали співрозмовники видання.

На питання, які варіанти можливі, відповідають: що завгодно з прізвищем Зеленський.

Співрозмовники УП зазначають,  якщо до виборів із рейтингами "Слуги народу" нічого не змінюватиметься, то шанси на зміну назви зростатимуть.

Остаточного рішення про перейменування немає, і офіційно ніхто у партії та депутатам про це не говорив.

У жовтні 2021 року партія " Слуга народу " за результатами соцопитування вперше втратила лідерство в щомісячному рейтингу українських політсил. Через місяць народний депутат Олена Шуляк очолила партію "Слуга народу" замість Олександра Корнієнка, який обійняв посаду віцеспікера парламенту.