Завантажити ще

Саакашвілі заявив, що має маленьку доньку

Саакашвілі заявив, що має маленьку доньку
Фото: facebook.com/SaakashviliMikheil/

Екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі заявив, що має малолітню доньку Еліс-Марію Саакашвілі. Про це політик, який перебуває у в'язниці, написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Це перший Новий рік, який я зустрічаю у в'язниці, але це і перший Новий рік, коли з екрану телевізора у новорічному концерті на каналі "Мтаварі Архі" візьме участь найменша учасниця разом зі своєю мамою – Еліс-Марія Саакашвілі, моя найулюбленіша дівчинка та наймолодша дочка", - написав екс-президент.

Він назвав ім'я матері своєї дитини. У той же час ЗМІ повідомляють, що це грузинська співачка Софо Ніжарадзе, яка проживає в США. Повідомляється, що жінка народила дівчинку у червні 2020 року, назвавши її Еліс-Марія. Також зазначається, що у 2014-му році у Саакашвілі придбав для Ніжарадзе квартиру в Нью-Йорку вартістю 2 мільйони доларів.

У жовтні поточного року також стало відомо про роман Саакашвілі з нардепом від «Слуги народу» Лізою Ясько. Тоді ж повідомлялося, що з офіційною дружиною Сандрою Рулофс він розлучився. У пари двоє синів — Едуард 1995 року народження та Ніколоз 2005-го.

Саакашвілі показав фото своєї маленької дочки. Фото: facebook.com/SaakashviliMikheil/

Саакашвілі показав фото своєї маленької дочки. Фото: facebook.com/SaakashviliMikheil/