Завантажити ще

Саакашвілі після повернення до в'язниці написав, що «невдовзі настане час для атаки»

Саакашвілі після повернення до в'язниці написав, що «невдовзі настане час для атаки»
Фото: facebook.com/SaakashviliMikheil/

Екс-президента Грузії вивезли з військового шпиталю до в'язниці в ніч проти 30-го грудня. Кілька годин про нього не було звісток, після чого політик опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці пост із проханням не турбуватися про нього.

- Щоб вони не робили, я їх зовсім не боюся. Навпаки, зростає моя радість у боротьбі та віра у перемогу. Не хвилюйся за мене! Тепер головна єдність та підготовка до рішучої атаки. Незабаром настане час цієї атаки, – написав він.

Саакашвілі також додав, що "відновлює козирі", отримані від "реабілітації" Горі і найближчим часом у нього буде "ще більше енергії".

Екс-президент Грузії, нині громадянин України Саакашвілі, таємно прибув до Грузії морем у вантажному контейнері 29 вересня (Україну він також залишив в обхід закону). 1 жовтня його затримали у Тбілісі, помістивши у в'язницю у місті Руставі. Там політик оголосив голодування.

8 листопада його без погодження з родичами та адвокатами перевели з в'язниці у місті Руставі до тюремної лікарні у Тбілісі (район Глдані). 20 листопада його перевели до військового шпиталю в Горі. Саакашвілі погодився припинити голодування. Лікарі діагностували йому посттравматичний синдром.

Нове кохання Міхо, український депутат Ліза Ясько 20 грудня заявила, що стан здоров'я Саакашвілі, як і раніше, викликає побоювання. 28 грудня Саакашвілі відмовився залишати тюремну лікарню у Тбілісі після завершення лікування. У ніч на 30 його таки вивезли зі шпиталю та повернули до в'язниці.

У Грузії Саакашвілі проходить у кількох кримінальних справах. Своє затримання він вважає незаконним, а звинувачення на його адресу за будь-яким із проваджень - сфальсифікованими.