Завантажити ще

Єрмак цього тижня проведе переговори з Козаком: обговорять ситуацію у ТКГ

Єрмак цього тижня проведе переговори з Козаком: обговорять ситуацію у ТКГ

Голова Офісу президента Андрій Єрмак та заступник глави адміністрації президента Росії Дмитро Козак проведуть переговори, під час яких обговорять, що відбувається у Тристоронній контактній групі з Донбасу. Про це він заявив в інтерв'ю " Фокусу ".

- Ми спілкувалися тиждень тому і знову плануємо контактувати цього тижня. Ми з ним говоримо про те, що відбувається у ТКГ, обговорюємо саме ініціативи України, – розповів голова Офісу президента.

Як зазначив Єрмак, українська влада постійно веде переговори з Росією, у тому числі і в рамках "нормандського формату".

- Як ви знаєте, Дмитро Козак – політичний радник російського лідера у нормандському форматі. Також періодично ми проводимо консультації з питань, що обговорюються у ТКГ, - наголосив він.

Останнє цьогорічне засідання Тристоронньої контактної групи відбулося 22 грудня. Сторони вперше за довгий час домовилися про повернення до повного припинення вогню на Донбасі. Йдеться про дотримання домовленостей, прийняте у Мінську в липні 2020 року.

Також члени ТКГ порушували питання про відкриття КПВВ на Донбасі на час зимових свят, але російська сторона поставила нездійсненну умову – визнання Україною російської вакцини та Covid-документів.