13 серпня
Завантажити ще

В Офісі генпрокурора погодили клопотання про арешт Порошенка із заставою у мільярд

В Офісі генпрокурора погодили клопотання про арешт Порошенка із заставою у мільярд
Фото: facebook.com/petroporoshenko

Прокуратура проситиме суд обрати запобіжний захід для експрезидента Петра Порошенка у вигляді утримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 1 мільярда гривень. Про це пише " Укрінформ ".

– У прокуратурі погодили клопотання про арешт Порошенка з можливістю внесення застави у розмірі мільярда гривень, – повідомили в Офісі генпрокурора.

Також виданню підтвердили у Печерському райсуді Києва, що суд дав дозвіл на затримання політика для приведення до суду.

- У Печерському райсуді столиці відбулося закрите засідання, під час якого слідчий суддя розглянув та погодив клопотання прокуратури про надання дозволу на затримання Порошенка для доставки до суду, де вже має відбутися обрання йому запобіжного заходу, - зазначили у відомстві.

Народного депутата та лідера партії "Європейська Солідарність" Петра Порошенка підозрюють за двома статтями Кримінального кодексу - за чт.258 "Терористичний акт" та ст.111 "Державна зрада". Про підозру політику повідомили 20 грудня. За версією слідства, Порошенко, діючи з групою осіб, у тому числі - з представниками високопосадовців РФ, сприяв діяльності терористичної організації "ЛНР" та "ДНР", чим поставив енергетичну сферу України у залежність від Росії та терористичних організацій.

17 грудня співробітники ДБР намагалися вручити Порошенкові повістку про виклик, але експрезидент втік від них. Цього ж дня він покинув країну. У "ЄС" заявили, що Порошенко нікуди не втік, а відлетів за кордон у відрядження, яке планував заздалегідь. 20 грудня він не прийшов до силовиків. На повторний виклик – 23 грудня він також не прийшов до ДБР.


Новини по темі: Суд Арешт Петро Порошенко