Завантажити ще

Єрмак та радник Байдена обговорили ситуацію на сході України

Єрмак та радник Байдена обговорили ситуацію на сході України
Фото: zikua.news

Глава Офісу президента Андрій Єрмак та радник президента Сполучених Штатів з національної безпеки Джейк Салліван обмінялися думками щодо ситуації, що склалася навколо України. Про це український політик повідомив у своєму Твіттері.

- Продовжили постійний регулярний обмін думками з Джейком Салліваном щодо нашого двостороннього порядку денного, питань безпеки та ситуації навколо України, - написав Єрмак.

За його словами, мова з радником президента США йшла також про подальші кроки щодо досягнення миру на сході України. Інших подробиць керівник Офісу президента не уточнив.

Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що Україна розглядає кілька шляхів залучення США до участі у «нормандському форматі». Тим часом помічниця державного секретаря США Карен Донфрід заявила, що Америка не братиме участі у «нормандському форматі», хоч і готова підтримувати цей процес, а також сприятиме виконанню Мінських домовленостей.

22 грудня відбулося засідання ТКГ щодо врегулювання конфлікту на Донбасі. Сторони вперше за довгий час домовилися до повернення повного припинення вогню на Донбасі. Йдеться про дотримання домовленостей, прийняте у Мінську в липні 2020 року.