Завантажити ще

Геращенко заявила, що Порошенко вирушив у міжнародне відрядження.

Геращенко заявила, що Порошенко вирушив у міжнародне відрядження.
Фото: hromadske.ua

Екс-президент Петро Порошенко відлетів у закордонне робоче відрядження, де планує провести низку важливих зустрічей на високому рівні. Про це написала у Фейсбуці голова фракції "Європейська Солідарність" Ірина Геращенко.

– Рада на 5 тижнів пішла на канікули. Європейська Солідарність за це не голосувала. Вважаємо неприпустимим гуляти, коли країна стоїть перед енергетичною кризою, а на кордонах ворог. Слуги втекли з позачергового засідання та вже постять фото з аеропортів. Петро Порошенко теж вилітає... у міжнародне відрядження. Найближчими днями у нього будуть надзвичайно важливі зустрічі високого рівня, - написала Геращенко, не уточнивши, до якої країни вирушив Порошенко.

За її словами, міжнародні переговори екс-президента відбудуться з питань безпеки України, санкцій проти РФ та суб'єктності нашої країни.

Пізніше у прес-службі партії " Європейська Солідарність " повідомили, що Порошенко вирушив у дипломатичне турне до Туреччини та Польщі, яке було заплановано заздалегідь.

- На честь річниці здобуття Томосу про автокефалію Православної Церкви України на запрошення Вселенського Патріарха Варфоломія Порошенко відвідає резиденцію Вселенського Патріарха у Стамбулі. Про це Порошенко та Патріарх Варфоломій домовилися під час телефонної розмови 15 грудня на річницю Об'єднавчого собору. Співрозмовники мають намір обговорити питання подальшого зміцнення та підтримки Православної Церкви України, зміцнення її місця серед інших православних церков, – пояснили у партії.

Також Порошенко візьме участь у міжнародній конференції на тему «Росія – Україна – НАТО: ескалація напруженості на східному фланзі», що відбудеться у Польщі 20-21 грудня. За даними прес-служби, Порошенко планує під час відрядження провести двосторонні зустрічі з представниками парламентських та політологічних кіл у рамках консолідації зусиль для допомоги Україні у протидії викликам миру та безпеки.

ПРО ЩО МОВА?

17 грудня в ГБР заявили, що слідчі намагалися вручити Порошенкові повістку про виклик на допит, але той втік від силовиків. На оприлюдненому в мережі відео видно, як співробітники ДБР просять екс-президента взяти повістку, але той поспішно сів у авто та зажадав від водія виїхати з місця подій. У відомстві наголосили, що на допит Порошенка викликають у справі про постачання вугілля з тимчасово окупованих територій та сприяння терористичним організаціям «ЛНР» та «ДНР» групою громадян України.

Новини по темі: порошенко ДБР