25 вересня
Завантажити ще

Телеведучий "Ради" Петров потролив нардепа Ківу, який назвав парламент "публічним будинком"

Телеведучий

Новий ведучий телеканалу "Рада" Володимир Петров у вечірньому ефірі висловив свою позицію щодо відео, на якому народний депутат від "ОПЗЖ" Ілля Ківа назвав парламент "публічним будинком".

– Ілля Ківа зізнався, що працює у публічному будинку. Народний депутат записав відео, на якому назвав Верховну Раду публічним будинком, жартував із приводу косметики у цьому публічному будинку. І, в принципі, поводився досить фривольно, - заявив телеведучий.

Після того, як в ефірі показали те саме відео з Ківою, Петров поставив питання про те, "ким працює нардеп" і за що отримує заробітну плату в Раді.

- Я здивувався, я здивувався, друзі, що нарешті Ілля Ківа зізнався, де він працює. Можливо, Ілля Ківа не працює у Верховній Раді, але ж він отримує зарплату. А людина, яка отримує заробітну плату в публічному будинку, називається не депутат, а називається іншим словом, яке я не вимовлятиму зараз, - підкреслив він.

Також телеведучий каналу "Рада" заявив, що його цікавлять подробиці "роботи" Іллі Ківи у Раді.

- Мені цікаво, якщо депутат Ківа є працівником публічного будинку на заробітній платі, то які клієнти йому подобаються найбільше? Або, яке найнеприємніше збочення йому доводилося, у стінах "публічного будинку", робити за гроші?, - сказав він в ефірі.

Телеканал "Рада" вийшов в ефір у оновленому форматі 15 грудня. Директор телеканалу Вадим Перенчук повідомив, що повноцінно державний мовник запрацює за місяць, а в ефірі телеканалу й надалі транслюватимуть сесії Верховної Ради. Зважаючи на проморолик про оновлення формату мовлення, на телеканалі "Рада" працюватимуть колишні ведучі "112 Україна", телеканалу ZIK та інші телеведучі. Серед них - політтехнолог Володимир Петров, чиє ім'я пов'язують із багатьма політичними та навколополітичними скандалами. Сам Петров в інтерв'ю "КП в Україні" відмовився підтвердити чи спростувати інформацію про свою роботу на телеканалі "Рада".