Завантажити ще

Кого ховали біля Верховної Ради і до чого тут Шмигаль та Сорос?

Кого ховали біля Верховної Ради і до чого тут Шмигаль та Сорос?

Сьогодні об 11:00 у Києві біля будівель Верховної Ради та Кабінету міністрів України розпочалася акція протесту “Міжнародний валютний фонд - геноцид України”. Учасники протесту у масках Д.А. Шмигаля та Дж. Сороса заповнили центр Києва.

Близько 3000 осіб беруть участь у мітингу "МВФ – геноцид України". Протестувальники вимагають негайного припинення співпраці між Україною та МВФ. Одним із головних аргументів проти меморандуму з МВФ учасники акції називають неминуче підвищення тарифів.

Зазначимо, що акцію протесту влаштовано у форматі перформансу. Кілька тисяч людей одягнені в маски із зображенням осіб прем'єр-міністра Дмитра Шмигаля та американського трейдера й фінансиста Джорджа Сороса. Окрім цього, процесія мітингувальників пересувається під музичну композицію Шопена “Траурний марш”.

Учасники мітингу вимагають від представників української влади скасувати меморандум із МВФ з метою запобігання підвищенню тарифів для населення.

Варто зазначити, що прем'єр-міністр Д. Шмигаль відмовився вийти до протестувальників.

Нагадаємо, що співпраця між МВФ та Україною розпочалася у 1992 році. Неодноразові кредити від МВФ на підтримку платіжного балансу України наразі сумарно становлять близько 90 млрд доларів.