Завантажити ще

Стефанчук пояснив відсутність у Раді заяви Ткаченка про відставку "волею Божою"

Стефанчук пояснив відсутність у Раді заяви Ткаченка про відставку
Фото: sluga-narodu.com

Відставка міністра культури України Олександра Ткаченка забуксувала, оскільки у Верховній Раді не можуть знайти його заяви про звільнення. Проте глава МКІП готовий написати та подати її повторно. Про це 14 грудня повідомляє телеграм-канал Pavlovsky News.

Олександр Ткаченко в кулуарах Ради розповів журналістам, що документ був направлений до Верховної Ради, але з незрозумілих причин його не зареєстрували, і для нього те, що відбувається, загадка.

Ткаченко запитав особисто спікера ВР Руслана Стефанчука, де його заява, а той відповів, що не знає. Міністр спитав, чи писати йому нову заяву.

- Я відверто кажу, що офіційної заяви у Верховній Раді немає, і я вважаю пана Олександра одним із найкращих міністрів в уряді. Якщо навіть такий порив у нього був, я дуже прошу, ви робите багато хороших справ, давайте подумайте. Якщо заяви немає у Раді, може, на це Божа воля. Я буду дуже радий, якщо ви зміните своє рішення і ми далі будуватимемо українську інформаційну політику та культуру, - заявив Стефанчук.

Після цього діалогу Ткаченко уточнив, що готовий написати нову заяву, якщо буде потрібно.

11 листопада Ткаченко повідомив, що написав заяву про відставку з посади міністра. Причиною свого вчинку він назвав рішення уряду про передачу з Мінкультури до управління Кабінету міністрів Державного агентства з питань кіно. Бажання голови МКІП піти на спокій не схвалили ані Денис Шмигаль, ані "Слуга народу", за списком якої Ткаченко раніше потрапив до Верховної Ради. Усі почали відмовляти Ткаченко, але сам міністр наприкінці листопада заявив, що все ще не передумав звільнятися і "питання обговорюється".