Завантажити ще

Спікер Ради дав нардепам "домашнє завдання" - прочитати за різдвяні канікули 5 книг

Спікер Ради дав нардепам

Голова парламенту Руслан Стефанчук вирішив наслідувати приклад Великобританії - дати народним депутатам на різдвяні канікули "домашнє завдання". Парламентарі мають прочитати 5 книг, рекомендованих спікером Ради. Про це він заявив у ході брифінгу.

- Як це відбувається у британському парламенті: спікер парламенту рекомендує депутатам книжки, які треба прочитати. Завтра я виставлю свої топ-5 книг, які я рекомендуватиму прочитати народним депутатам під час різдвяних канікул, - заявив Стефанчук.

Таку практику спікер Ради планує застосовувати неодноразово. За його словами, "домашнє завдання" належить нардепам виконати і під час літніх канікул, але список буде збільшено, і Стефанчук перевірятиме, як парламентарі виконали його рекомендації.

– А влітку, на літні канікули, я дам їм дуже великий перелік літератури – у них буде більше часу. І потім перевірятиму, чи виконали вони завдання.

Як зазначив політик, таку традицію він вирішив запровадити до Національного тижня читання, який стартував в Україні 13 грудня та триватиме до 19 грудня.