Завантажити ще

ЄС виділив "демократичній Білорусі" додаткові 30 мільйонів євро

ЄС виділив
Фото: twitter.com/vonderleyen

Європейський союз надав народу Білорусі додаткові 30 мільйонів євро. Про це 12 грудня повідомила голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляйєн.

- ЄС підтримує білоруський народ у його боротьбі за свободу та демократію. Сьогодні ми збільшуємо нашу підтримку, додавши додатково 30 мільйонів євро для молоді, незалежних ЗМІ, малих та середніх підприємств у вигнанні та діячів культури. Білоруський народ має законне право визначати подальший шлях своєї країни, - написала глава Єврокомісії у Твіттері.

Урсула фон дер Ляйєн нагадала, що ЄС виділяв "демократичній Білорусі" економічний та інвестиційний пакет на три мільярди євро.

У неділю у екс-кандидата в президенти Білорусі Світлани Тихоновської у Брюсселі також заплановані зустрічі з головою Європейської ради Шарлем Мішелем та Верховним представником Союзу із закордонних справ та політики безпеки Жозепом Боррелем.

10 грудня Тихановська на "Саміті за демократію" дорікнула Заходу за слабку реакцію дії Мінська. Вона заявила, що не розуміє, у чому різниця між фразами "ми дуже глибоко, сильно стурбовані" та "ми надзвичайно, серйозно стурбовані".

12 жовтня ЄС виділив мільярд євро на допомогу народу Афганістану та його сусідам.