7 червня
Завантажити ще

Помер екс-депутат Київради Олексій Новіков, йому було лише 38 років

Помер екс-депутат Київради Олексій Новіков, йому було лише 38 років
Фото: kmr.gov.ua

Вранці 11 грудня у Києві помер депутат Київради VIII скликання Олексій Новіков (партія Єдність). Політиці було лише 38 років. Про смерть Олексія повідомила дружина політика на його сторінці у Фейсбук.

- Сьогодні вранці від нас пішов мій улюблений чоловік, чудова людина, син, батько та товариш, Олексій Новіков! Попрощатися з ним можна завтра 12.12.21, у Київському колумбарії на байковому цвинтарі о 14:00. З собою заборонено нести вінки, тільки живі квіти! - Написала вдова Олексія.

Друзі повідомили, що Олексієві стало погано о 6-й годині ранку. Викликали "швидку допомогу", проте медики, що прибули, лише констатували смерть. Причиною смерті стала ішемічна хвороба серця. В Олексія залишилося четверо дітей.

Пізніше офіційне повідомлення про смерть Новікова та співчуття розмістив офіційний сайт Київради. Прес-служба підтвердила, що колишній депутат помер унаслідок серцевого нападу.

- Олексій Новіков у статусі депутата та громадського діяча працював на благо нашого міста, завжди відстоював інтереси громади. Але життя часто буває несправедливим і забирає у розквіті сил. Вічна пам'ять! - написали у Київраді, висловивши співчуття сім'ї.

У Київраді Олексій Новіков був секретарем екологічної комісії. Він активно виступав за збереження зелених зон Києва, був ініціатором створення кількох скверів у Дніпровському районі столиці.

Раніше повідомлялося, що 25 листопада на 84-му році життя помер колишній мер Києва Олександр Омельченко.