Завантажити ще

Нардеп Гончаренко звернувся до голови Нацполіції через матірну розмову футболіста Селезньова з журналістом Сеньківим

Нардеп Гончаренко звернувся до голови Нацполіції через матірну розмову футболіста Селезньова з журналістом Сеньківим
Фото: instagram.com/e_seleznev/

Олексій Гончаренко звернувся до голови Національної поліції Ігоря Клименка, оскільки вбачив у словах форварда «Міная» Євгена Селезньова погрози спортивному журналісту Андрію Сеньківу. Про це нардеп від "ЄС" написав у своєму Телеграмі.

"Футболіст не просто дозволяв собі образливі вислови у бік журналіста, але й загрожував йому фізичним насильством. Ці дії містять ознаку кримінальних правопорушень, передбачених статтями кримінального кодексу 345(1) та 348(1)", - повідомив парламентарій.

Напередодні журналіст Андрій Сеньків повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці, що подав заяву на Селезньова до поліції.

t.me/oleksiihoncharenko

t.me/oleksiihoncharenko

t.me/oleksiihoncharenko

t.me/oleksiihoncharenko

25 листопада "Трибуна" написала, що спортивний журналіст Андрій Сеньків у випуску youtube-шоу "ТаТоТаке" сказав, що нападник "Міная" Євген Селезньов має проблеми з дисципліною, зокрема, "полюбляє бухати", однак у клубі закривають на це очі. 6 грудня під час передостаннього випуску ТаТоТаке Сеньків прокоментував фанатське відео, на якому 36-річний форвард "Міная" кричить після програшу "Динамо". Сеньків сказав, що футболіст неконтрольований, грубіянить тренерові та псує обстановку в команді.

9 грудня Андрій Сеньків виклав відео з нарізкою телефонних дзвінків від Євгена Селезньова та тренера "Міная" Ігоря Леонова. Леонов повідомив, що Селезньов вибачився за емоції та звинуватив журналіста у замовленні проти "Мінаю". Селезньов назвав журналіста “п***аболом” і хотів призначити “стрілку”, але Сеньків заявив, що не поїде, оскільки він не чоловік, а трансгендер.

У коментарі "Трубіні" футболіст сказав, що не поїхав би бити журналіста, оскільки він не б'є трансгендерів. Свої телефонні дзвінки він пояснив емоціями. Прес-служба ФК «Мінай» оприлюднила заяву. У ній сказано, що часом медійники користуються сумнівними джерелами та видають непідтверджену інформацію як справжній факт. Кричав Селезньов не на тренера, а на гравців. Водночас у "Мінаї" не підтримали агресію футболіста у бік журналіста, з ним "проведено профілактичну бесіду". У ФК зазначили, що аудіозаписи зроблені не в робочий час гравця і "мають приватний характер".