Завантажити ще

Українських прикордонників притягли до дисциплінарної відповідальності через таємний виїзд Саакашвілі

Українських прикордонників притягли до дисциплінарної відповідальності через таємний виїзд Саакашвілі
Фото: REUTERS/Іраклій Геденідзе

Співробітників ДПСУ притягли до дисциплінарної відповідальності через таємний виїзд Міхеіла Саакашвілі з України до Грузії. Про це "Українській правді" повідомив речник відомства Андрій Демченко.

- За результатами розслідування низка посадових осіб... притягнута до дисциплінарної відповідальності, - сказав він.

Мова про посадових осіб із керівного складу прикордонного підрозділу, прикордонного загону та Південного регіонального управління (знаходиться в Одесі), які були відсторонені на час розслідування. Його провели ще наприкінці вересня.

– Не можу розкрити всі деталі розслідування, оскільки матеріали містять інформацію з обмеженим доступом, однак зазначу, що вони направлені відповідному органу досудового розслідування, яким відкрито кримінальне провадження за цим фактом, – додав речник Держприкордонслужби України.

За даними "УП", його відкрив підрозділ Нацполіції, у компетенції якого розслідувати факти незаконного переправлення осіб через кордон. ДПСУ не відповіли, чи встановлено факт незаконного перетину кордону Саакашвілі.

У чому полягає дисциплінарне покарання і скількох людей воно торкнулося, у ДПСУ не розповіли, Зазвичай у таких випадках йдеться про догани чи зниження у званні чи посаді.

Екс-президент Грузії, голова української Нацради реформ Міхеіл Саакашвілі таємно виїхав з України та прибув до Грузії перед муніципальними виборами, що відбулися на його батьківщині 2 жовтня. 1 жовтня його затримали у Тбілісі та заарештували, оскільки щодо нього у Грузії винесено заочні вироки. Також на Саакашвілі відкрили справу через незаконний перетин кордону.