18 сiчня
Завантажити ще

У Білорусі Україні пригрозили “украй жорсткою” відповіддю у разі нових порушень кордону

У Білорусі Україні пригрозили “украй жорсткою” відповіддю у разі нових порушень кордону
Фото: https://t.me/radiomirby

У Білорусі Україні пригрозили жорсткою відповіддю у разі нібито повторного порушення державного кордону. Заяву офіційного представника Мозирського прикордонного загону Сергія Павлова публікував телеграм-канал МТРК "Мир" у Білорусі.

- У разі виникнення подальших випадків порушення державного кордону білоруські прикордонники діятимуть вкрай жорстко, - сказав у відеокоментарі Павлов.

За його словами, український військовий гелікоптер Мі-8 залетів на територію Білорусі 4 грудня близько 12 години в районі пункту пропуску Нова Рудня Мозирського прикордонного загону.

Вперше про інцидент у суботу заявив прикордонний комітет Білорусі. У повідомленні йшлося, що українські пілоти порушили кордон під час навчань. Нібито Мі-8 на висоті близько 100 м перетнув кордон і залетів на глибину до 1 км на територію Білорусі.

У той же день Державна прикордонна служба України назвала інформацію, що не відповідає дійсності. У Держприкордонслужбі нагадали, що з 23 листопада на кордоні з Білоруссю йде операція «Полісся», зокрема, з авіацією та безпілотними літальними комплексами.

5 грудня білоруське державне інформаційне агентство БЕЛТА повідомило, що військовому аташе при посольстві України в Білорусі вручили ноту протесту. Його викликали до Департаменту міжнародного військового співробітництва Міністерства оборони.