28 вересня
Завантажити ще

Зеленський привітав волонтерів зі святом: Найкраща винагорода – врятовані життя та долі людей

Зеленський привітав волонтерів зі святом: Найкраща винагорода – врятовані життя та долі людей

З нагоди Міжнародного дня волонтера президент Володимир Зеленський звернувся до українських волонтерів, наголосивши на важливості та відповідальності їхньої місії. Привітання опубліковано на сайті Офісу президента.

- Бути волонтером – це важлива та відповідальна місія, це особливий внутрішній стан людини, спосіб її мислення та життя. Сприяння української армії, підтримка лікарів, допомога дітям, які залишилися без батьківського піклування, громадянам, які постраждали внаслідок російської агресії на Сході нашої країни, і багато інших милосердних справ реалізуються завдяки активності та самовідданості українських волонтерів, - зазначив Зеленський.

За його словами, за останні роки до волонтерського руху приєдналося багато українців, які систематизували свою діяльність, створили благодійні фонди та навіть стали частиною світової волонтерської спільноти.

- Впроваджуючи десятки проектів і витрачаючи майже весь свій вільний час на те, щоб комусь допомогти, ви не чекаєте на прибутки, визнання чи посади. Найкраща винагорода для волонтера – врятовані життя та долі людей, - наголосив він.

Як зазначив Зеленський, у складний для України час активна громадянська позиція та небайдужість до чужого горя надають віри та впевненості у світле майбутнє держави.