20 сiчня
Завантажити ще

На дні народження Богдана журналісти помітили Гордона, Гончаренка та "слуг народу"

На дні народження Богдана журналісти помітили Гордона, Гончаренка та
Фото: facebook.com/people/Андрей-Богдан.

Екс-главі Офісу президента Андрію Богдану 3 грудня виповнилося 45 років. Телеграм-канал " Політика Країни " оприлюднив відео, як Богдан та інші входять до київського ресторану Kritikos на Печерську, де Богдан святкує день народження.

- Це заклад, де влаштовують банкети та подають страви грецької кухні. На прохання іменинника ресторан закрили під приватний захід, а персонал максимально намагався створити інтимну обстановку для гостей, навіть зашторили вікна, - йдеться в повідомленні.

Журналісти помітили серед народних депутатів, які увійшли до ресторану, від "Слуги народу", а саме Аліну Загоруйко та Миколи Сольського. Привітати Богдана приїхали журналіст Дмитро Гордон із дружиною Олесею Бацман. У пості також зазначили, що до ресторану увійшов народний депутат із "Європейської Солідрності" Олексій Гончаренко.

- Усього гостей близько 20 осіб. За інформацією "Країни", на День Народження Богдана також приїхали екс-міністр МВС Арсен Аваков, суддя Павло Вовк, соратник Кличка Дмитро Білоцерковець, головний редактор "Української правди" Севгіль Мусаєва, а також учасник списку санкцій Сеяр Куршутов, - сказано в пості.

Герої ролика поки що не коментували відео.