18 сiчня
Завантажити ще

Кулеба заявив, що висловлюваннями про Крим Лукашенко "спалив" усі мости з Україною

Кулеба заявив, що висловлюваннями про Крим Лукашенко
Фото: REUTERS/INTS KALNINS

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає, що білоруський лідер Олександр Лукашенко зробив Білорусь ворожою Україні країною своїми висловлюваннями щодо планів відвідати Крим. Про це повідомляє " Sargs.lv ".

– Білоруський диктатор Олександр Лукашенко нещодавно оголосив про плани відвідати окупований Росією Кримський півострів. Це невелика, але важлива деталь значно ширшої картини. Що так досягається? Цією заявою Лукашенко спалює практично всі мости у відносинах з Україною, роблячи Білорусь ворожою для України країною, - заявив глава МЗС.

Йдеться про заяви президента Білорусі Олександра Лукашенка в інтерв'ю провідному Дмитру Кисельову. Білоруський лідер заявив, що після проведення референдуму Крим де-факто та де-юре став "російським". Політик зазначив, що має цілковите право відвідати Крим, "під чиїм би він керівництвом не був", а також повідомив про плани відвідати півострів із президентом Росії Володимиром Путіним.

Тоді глава МЗС Дмитро Кулеба заявив, що визнання Білоруссю незаконної окупації півострова завдасть непоправного удару по українсько-білоруським відносинам, але оцінюватиме українська сторона дії білоруського лідера, а не його заяви.