Завантажити ще

Bloomberg назвав список 50 найвпливовіших людей 2021 року. Серед них Навальний та Брітні Спірс

Bloomberg назвав список 50 найвпливовіших людей 2021 року. Серед них Навальний та Брітні Спірс
Фото: bloomberg.com

До списку 50 найвпливовіших людей року увійшли представники різних сфер діяльності. Як повідомляється в поясненні до переліку, оприлюдненому на сайті Bloomberg, у списку зазначені всі, хто  "заслуговує на визнання" в 2021 році, а також явища, що вплинули на світ.

До категорії "бізнес" потрапили голова компанії Ford Джим Фарлі, президент та виконавчий директор телеканалу Discovery Девід Заслав, а також генеральний директор Pfizer Альберт Бурла, голова CVS Карен Лінч та інші.

У рубриці "фінанси" називаються ексдружина голови американської корпорації Amazon Джеффа Безоса Маккензі Скотт, явище «Meme Stock» або акції-меми - це акції, які виросли не завдяки гарній роботі компанії, а через галас у соціальних мережах та на форумах.

У розділ "політика" агентство помістило російського блогера Олексія Навального, гонконзького опозиційного магната Джиммі Лая. Там же знаходиться офіцер поліції Капітолію, який протистояв прихильникам Дональда Трампа, котрі увірвалися до будівлі Конгресу США 6 січня.

У рубрику "наука та технології" потрапила науковий керівник проекту NASA Ingeniuity, що створила перший марсіанський вертоліт, Мімі Онг. Там же знаходиться ексспівробітниця американської корпорації Facebook, яка з 28 жовтня перейменована в Meta, Френсіс Хауген, що зробила надбанням громадськості матеріали про діяльність компанії. Внесли до категорії і головного операційного директора TikTok Ванессу Паппас.

У категорію "розваги" потрапив американський художник Майк Вінкельманн, чий повністю цифровий твір було продано на аукціоні в Лондоні за 69,3 млн. доларів. А також американська співачка Брітні Спірс, яка нещодавно вийшла з-під опікунства свого батька, що тривало 13 років.

Агентство додатково відзначило людей, які вже входили до його списку в різні роки, а тому не можуть потрапити до "топ-50" повторно. Серед них виявився творець криптовалюти Ethereum Віталік Бутерін, який 30 листопада увійшов до віртуального залу слави Forbes.

 

Новини по темі: Рейтинги рейтинг