Завантажити ще

У НАТО закликали уникати ескалації на кордоні Росії та України

У НАТО закликали уникати ескалації на кордоні Росії та України

У Ризі пройшов саміт міністрів закордонних справ країн Північноатлантичного Альянсу, учасники якого заявили про необхідність уникати погіршення ситуації на українсько-російському кордоні, а будь-яка агресія з боку Росії спричинить серйозні наслідки. Про це повідомляє "РБК-Україна ".

– Ми обговорили поточну ситуацію на кордоні. Потрібно зберігати пильність і уникати ескалації, міністри чітко дали зрозуміти, що будь-яке майбутнє вторгнення чи агресія щодо України матиме високу ціну, економічні та політичні наслідки для Росії, - заявив під час пресконференції генсек НАТО Єнс Столтенберг.

Напередодні Столтенберг заявив, що НАТО відслідковує активність російських військ на українському кордоні. Політик закликав РФ до деескалації та зниження напруженості в регіоні.

Про те, що Росія готується до наступу, заявив у листопаді голова Головного управління розвідки Міноброни України Кирило Буданов. За його словами, вторгнення в Україну готується  наприкінці січня – початку лютого. Також в УР заявили про психологічні та інформаційні атаки, які зараз відбуваються в Україні з метою дестабілізувати ситуацію в країні та спровокувати протести.