Завантажити ще

Доброволець “Правого сектора” - про звання Героя України: Досі в шоці

Доброволець “Правого сектора” - про звання Героя України: Досі в шоці
Фото: president.gov.ua

Дмитро Коцюбайло прокоментував здобуття звання Героя України. 26-річний доброволець “Правого сектора” повідомив, що перебуває у шоці.

"Насправді досі у шоці. Не можу остаточно усвідомити, що сталося. Вітаю побратимів! І дякую за ваші вітання!" - написав Коцюбайло на своїй сторінці уФейсбуці.

За словами парубка, найвищу державну нагороду отримали всі добровольці, які у 2014 році взяли до рук зброю. За інформацією журналіста Юрія Бутусова, Коцюбайла викликали до Києва "раптово, прямо з фронту". За його словами, добровольця тричі подавали на Героя України, "але щоразу щось не складалося".

Президент України Володимир Зеленський вручив Дмитру Коцюбайлу найвищу державну нагороду після щорічного звернення до Верховної Ради.

Коцюбайло – уродженець Івано-Франківської області, учасник бойових дій у складі Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» з позивним ДаВінчі, командир Першої окремої штурмової роти Добровольчого українського корпусу "Правий Сектор" (1 ОШР ДУК ПС ДУК ПС).

2014 року Дмитру Коцюбайлу було 18 років. Він був на Майдані у складі "Правого сектору", на Донбасі спочатку командував взводом добровольців "Правого сектору", 2015-го став командиром роти. Кохана Коцюбайла Аліна Михайлова – депутат Київради від фракції «Голос», доброволець-парамедик на фронті.

Звання Героя України - найвищий ступінь відзнаки в Україні, який надається громадянам України за здійснення видатного геройського вчинку або видатного трудового досягнення.

Новини по темі: нагорода Правий Сектор