22 березня
Завантажити ще

Путін 23 грудня збере велику прес-конференцію: журналістам доведеться здати три ПЛР-тести

Путін 23 грудня збере велику прес-конференцію: журналістам доведеться здати три ПЛР-тести
Фото: kremlin.ru

Щорічна велика прес-конференція президента Росії Володимира Путіна відбудеться 23 грудня. Про це на брифінгу 1 грудня повідомив його речник Дмитро Пєсков, передає "Медуза".

Захід пройде у Манежі, на нього пустять 500 журналістів. За словами Пєскова, оскільки кількість місць буде обмежена через коронавірус, вільної акредитації на прес-конференцію не буде - у Кремлі самостійно оберуть ЗМІ та запросять їх представників. Щоб потрапити на прес-конференцію, журналістам треба буде здати три ПЛР-тести.

- Ми будемо дотримуватися усіх вимог Росспоживнагляду. Тому кількість журналістів буде обмежена, простір буде збільшено... Зазвичай у нас буває понад 1000-1100, але наразі, на жаль, буде 500. І оскільки кількість місць буде обмежена, ми не робитимемо вільної акредитації. Ми самі виходитимемо на журналістів, у нас будуть федеральні ЗМІ, які працюють за президентською повісткою. У нас будуть закордонні ЗМІ, і через полпредставництва у федеральних округах ми запрошуватимемо регіональні ЗМІ, - зазначив спікер Путіна.

Напередодні Володимир Путін розповів, як Україні набути впевненості, що Росія не нападе, і де проходять "червоні лінії". І на прес-конференції 23 грудня президент РФ, напевно (традиційно!), не омине українську тему та взаємини з НАТО.

26 листопада прес-марафон, присвячений екватору президентської каденції, провів Володимир Зеленський, на захід також неможливо було потрапити по акредитації – Офіс президента сам запросив 30 українських та міжнародних ЗМІ.