Завантажити ще

Зеленський: Потрібно визнати, що ми не повернемо Донбас без прямого діалогу з Росією

Зеленський: Потрібно визнати, що ми не повернемо Донбас без прямого діалогу з Росією
Фото: REUTERS

Україна не зможе зупинити війну на Донбасі без прямих переговорів із Росією. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час виступу в Раді 1 грудня.

- Ми знаємо, що наша армія найкраща і завжди захистить Україну. Але 8 років поспіль боїмося зізнатися самі собі – окрім потужного українського війська, ми не зможемо зупинити війну без прямих переговорів з РФ. Сьогодні це визнали усі наші зовнішні партнери. Сьогодні вони підтримують нас у цьому. І давайте поставимо у цьому питанні крапку. Просто та чесно. І зрозуміємо, що ми не повернемо Донбас без прямого діалогу з РФ, тож або давайте робити це, або давайте не вдавати, що ми хочемо дійсно повернути всі свої території. Вирішувати нам, - заявив президент.

Під час прес-марафону 27 жовтня президент зауважив, що на тлі нагромадження російських військ і техніки біля українських кордонів західні лідери намагаються допомогти Україні організувати прямі переговори з РФ.

Володимир Зеленський зустрічався з російським президентом Володимиром Путіним лише один раз – у грудні 2019 року, коли в Парижі проходив саміт «нормандської четвірки».