Завантажити ще

Єрмак докладно розповів, що робив у свій день народження і чому був у Гуті

Єрмак докладно розповів, що робив у свій день народження і чому був у Гуті
Фото: President.gov.ua

У день народження глави Офісу президента в Гуті не було взагалі жодних святкувань. Про це Андрій Єрмак запевнив журналістів в інтерв'ю " РБК Україна ".

За його словами, 21-22 грудня у Гуті має відбутися великий дипломатичний форум, присвячений 30 рокам української дипломатії.

- Одного дня до Гути мають з'їхатися одразу всі посли України. За два робочі дні нам потрібно буде обговорити багато речей. Я вже казав раніше, що президент України має абсолютно нову стратегію роботи на дипломатичному рівні. Нам важливо активно та системно рухатися до міжнародної суб'єктності України, – зазначив Єрмак.

З його слів, на форумі очікується приїзд міжнародних гостей.

- Було дуже важливо вивчити локацію, тому що президент вважає за краще особисто перевірити кожну деталь. Тож у п'ятницю (19 листопада – ред.) ми туди полетіли. Туди ж приїхав, повертаючись із відрядження, пан Чернишов. У суботу я особисто пропрацював там пів дня. Далі, як би дивно це не звучало, у свій день народження, я встав о 5-й ранку, о 6-й ми виїхали до Івано-Франківська, о 7-й – вилетіли до Києва, - розповів Єрмак.

Він нагадав, що 21 листопада відбувалися заходи, пов'язані з Днем гідності та свободи. Потім була зустріч із українськими військовими, потім президент їх нагороджував.

- Увечері ми ще раз відлетіли, бо президент планував забрати сім'ю. А у понеділок ми були на роботі. От і все. Жодних гостей, ніяких свят не було. У понеділок (22 листопада – ред.) увечері о 22 годині я зумів дістатися батьків, які дуже на мене чекали. Дві години посидів і поговорив із ними, бо я не часто їх бачу. Ось і все моє святкування, – запевнив голова ОП.

Співробітники привітали Єрмака, запевнив політик лише у вівторок в обід.

- Будучи в Офісі президента на нараді, зайшла генеральний прокурор, спікер, також заглянули деякі з міністрів. І це все, - наголосив він.

Щодо того, що президент і голова ОП використали військовий гелікоптер, Єрмак зазначив, що довелося, оскільки літак політиків зламався.

- Соромно сказати – літак зламався. Потім президентові доповіли, що гелікоптер теж вийшов із ладу. Тому ми летіли туди на військовому гелікоптері. Є певний протокол безпеки, хоча президент і бореться із надмірними заходами. Він дуже скромна людина. Йому це дуже не подобається, дратує, і таке інше. Але з іншого боку, ми розуміємо, що люди навколо нього, згідно із законом, несуть кримінальну відповідальність, якщо не дай Боже щось трапиться. Тому полетіли на військовому гелікоптері, який навіть не долітав без дозаправки, довелося сідати і заправлятися. Тому в п'ятницю ми дісталися пізно увечері, коли було вже темно, - сказав голова ОП.

Він додав, що згідно з протоколом, коли таке відбувається, запитується вертоліт супроводу. І це була єдина причина залучення борту ДСНС.

Єрмак також зазначив, що "в принципі" не любить дні народження.

- Щоразу хочеться крізь землю провалитися. Стою і чекаю, щоб цей жах скоріше закінчився. Почуваюся дуже ніяково в такі моменти. Я і без цих традицій чудово знаю, хто і як до мене ставиться. Тому всі, хто мене знає... Та їм просто смішно, коли чують про якесь свято, - підсумував голова ОП.

Історія питання

Журналісти "Української правди" заявили, що голова Офісу президента Андрій Єрмак у компанії президента Володимира Зеленського чотири дні святкував своє 50-річчя на державній резиденції "Синьогора" у Карпатах.

 

Новини по темі: Андрій Єрмак скандал