Завантажити ще

Депутат Негулевський заговорив із трибуни Ради матом, зібравшись попросити допомоги у Зеленського

Депутат Негулевський заговорив із трибуни Ради матом, зібравшись попросити допомоги у Зеленського
Фото: nikvesti.com

Народний депутат України від партії «Слуга народу» Ігор Негулевський ненароком вимочився, готуючись виступати з трибуни Верховної Ради. Курйозний випадок стався в ході пленарного засідання сесії ВРУ у вівторок, 30 листопада, пишуть НікВести.

Парламентарій вийшов до трибуни, щоб звернутися до депутатів та президента Зеленського (заочно) щодо питання забезпечення житлом мешканців Нової Одеси, які внаслідок вибуху будинку 27 листопада залишилися без квартир. Однак перед виступом у колишнього підприємця з глибини душі вирвалися вигуки, і Негулевський ненароком заговорив нецензурною лайкою, сказавши «бл*ть е**на». Після цього він зібрався з думками і почав свою промову зі слів «шановні колеги».

- Бл**ь е**на… Шановні колеги, 27 листопада у містіНова Одеса стався вибух в одному із багатоповерхових будинків. Четверо загиблих останнього витягли з-під завалів лише наступного дня. Вибух був настільки потужним, що постраждали одразу два під'їзди. Людям запропонували жити у місцевому гуртожитку, але ви розумієте, що це лише тимчасове житло, – сказав Ігор Негулевський.

Депутат підкреслив, що рішення Кабміну про виділення коштів на купівлю житла вже ухвалено, проте попросив підтримки у президента Володимира Зеленського, не вказуючи при цьому про яку саме підтримку йдеться. Ігор Негулевський вважає, що глава держави не може залишатися осторонь такої ситуації, тому він і звертається до нього з трибуни парламенту.

- Хочу попросити президента України Володимира Зеленського не залишатися осторонь цієї проблеми. Я знаю, що гроші вже розподілені, але це екстрена ситуація. Місцеві бюджети на сьогоднішній день не потягнуть придбання житла. Будь ласка, допоможіть людям, які зимою залишилися без даху над головою, – додав Негулевський.

Канонічним курйозом вважається вихід до парламентської трибуни Ірини Луценко, у якої зірвався з вуст вираз "бл*" у лютому 2019 року. Через кілька місяців уже сам Зеленський, сидячи в президентській ложі парламенту, не дотримався матюків, коментуючи атмосферу під куполом Ради.