Завантажити ще

В Управлінні держохорони спростували звільнення військовослужбовців, які не збили дрон журналістів над президентською резиденцією

В Управлінні держохорони спростували звільнення військовослужбовців, які не збили дрон журналістів над президентською резиденцією
Фото: youtube.com/channel/Українська правда

В Управлінні державної охорони назвали фейком інформацію "Української правди" про те, що військовослужбовців, які не збили дрон журналістів, звільнено. Також виданню пригрозили судом.

- Вимушені ще раз розчарувати пана Михайла (журналіста Михайла Ткача, - Авт.): його професійна діяльність ніяк не вплинула на службу наших військовослужбовців. Офіційно повідомляємо, що всі військовослужбовці Управління державної охорони України продовжують виконувати службові обов'язки та забезпечувати безпеку осіб та об'єктів, щодо яких здійснюється державна охорона, - йдеться у Фейсбуці УДО.

Управління державної охорони України має намір звернутися до суду із цього приводу, додали у прес-службі. Також співробітники УДО написали, що їхня прес-служба не кусається, тому журналісти завжди можуть звернутися з офіційним запитом.

Вдень у неділю " Українська правда " повідомила, що за інформацією журналіста Михайла Ткача, з Управління державної охорони звільнили співробітників, які не збили дрон журналістів-розслідувачів над державною резиденцією "Синєгора" у карпатському селі Гута, коли там були президент Володимир Зеленський та голова його Офісу Андрія Єрмака Ткач заявив також, що в Управлінні державної охорони шукають його джерела.

24 листопада "Українська правда" оприлюднила розслідування про нібито святкування 50-річчя Андрія Єрмака у державній резиденції "Гута" з 19 по 22 листопада. За даними видання, для польотів Володимир Зеленський скористався гелікоптером ДСНС, а не президентським. На прес-марафоні 26 листопада глава держави заявив, що його президентський літак та вертоліт зламалися. У сюжеті показано, як співробітники УДО підійшли до журналістів та сказали, що запускати дрон тут не можна. Він встиг злетіти та показати територію резиденції з висоти.