26 вересня
Завантажити ще

Зеленський був із Єрмаком на держдачі, але “циган та ведмедів не викликав”

Зеленський був із Єрмаком на держдачі, але “циган та ведмедів не викликав”
Фото: President.gov.ua

Президент та голова його Офісу Андрій Єрмак були на державній дачі в Івано-Франківській області минулими вихідними. Про це Володимир Зеленський розповів на пресмарафоні, відповідаючи на запитання автора журналістського розслідування Михайла Ткача.

- Я циган не викликав, ведмедів не викликав і вас, даруйте, теж, - сказав глава держави, описуючи характер свого перебування у Гуті.

За словами Зеленського, у “Синьогору” він вилетів у п'ятницю ввечері з сім'єю та головою Офісу президента, оскільки в суботу він мав вихідний. Також він мав підготувати прийом для послів, який пройде в резиденції з нагоди 30-річчя української дипломатії. Дорогу в селі звели саме до цього заходу, запевнив президент. Святкувати ювілей у неділю Єрмак відмовився, оскільки цього дня був День гідності та свободи.

– Йому було 50 років. Він відмовився святкувати цього дня, бо люди скажуть, що поки йде покладання квітів, хтось святкує, - сказав Зеленський.

Виліт на двох вертольотах - військовому та ДСНС, президент пояснив тим, що президентські літак та вертоліт зламалися. Один вертоліт використовувати не можна було з міркувань безпеки.

- Чому не було літака? Літак президента не працює, бо директор ДУСа не може виділити гроші, бо всі медіа кричать, не дай боже щось витрачається на президента... За два дні зламався президентський вертоліт білого кольору. Бо ДУС не відремонтував його... Люди (супроводжуючі президента, - Авт.) попросили використати вертоліт ДСНС, я спитав – це законно? Мені сказали так, – розповів глава держави.

Володимир Зеленський запросив журналіста на святкування свого дня народження 25 січня у кафе чи на чергову "зрадницьку" квартиру.

24 листопада "Українська правда" випустила сюжет про нібито святкування ювілею Андрія Єрмака у державній резиденції. За даними журналістів, президент та голова його Офісу були у Карпатах з п'ятниці до понеділка. У неділю вони вилітали до Києва на офіційні заходи до Дня гідності та свободи, а потім повернулися.