Завантажити ще

Президент Чехії Земан захворів на коронавірус і повернувся до лікарні через пару годин після виписки.

Президент Чехії Земан захворів на коронавірус і повернувся до лікарні через пару годин після виписки.
Фото: twitter.com\miloshzeman

Президент Чехії Мілош Земан знову потрапив до лікарні лише через кілька годин після виписки. Про це повідомляє 25 листопадаCNN Prima News.

Взятий у глави держави тест на коронавірус дав позитивний результат. При цьому поки що у Земана немає жодних симптомів COVID-19. Пізніше 25 листопада наявність у Мілоша Земана коронавірусної інфекції підтвердив речник президента Іржі Овчачек. Також повідомляється, що президент нещодавно отримав третю дозу вакцини.

Інформацію про транспортування Земана назад до військового шпиталю раніше підтвердив лікар Борис Штястний з керівництва Senior Home Group, яка мала подбати про Земану в Ланах (офіційна резиденція, куди вирушив президент).

- Я не можу підтвердити, що він хворий. Я повинен дотримуватися лікарської таємниці. Але я можу підтвердити, що президента переводять до VN (центральний військовий шпиталь, - прим.авт.), - йдеться у повідомленні.

У свою чергу директор госпіталю Мирослав Заворал стверджує, що президента заразив робітник із Лан.

25 листопада Мілоша Земана було виписано зі шпиталю військового університету через 6 тижнів лікування. Празька лікарня заявила, що хотіла б, щоб Земан залишився в стаціонарі, але ухвалила його рішення піти через «значне поліпшення». Земана було госпіталізовано 10 жовтня. Діагноз довго не розголошувався, проте на початку листопада представники медичного консиліуму повідомили, що глава держави має цироз печінки.