Завантажити ще

Президент Чехії залишив госпіталь всупереч рекомендаціям лікарів

Президент Чехії залишив госпіталь всупереч рекомендаціям лікарів
Фото: ЛЕОНХАРД ФОГЕР/Reuters

Чеський лідер Мілош Земан заявив про значне поліпшення самопочуття та ухвалив рішення продовжити лікування поза стінами госпіталю. Медики наполягали, щоб пацієнт залишився у стаціонарі, але президент Чехії покинув шпиталь. Про це пише " Euronews ".

- Мілоша Земана було виписано зі шпиталю військового університету через 6 тижнів лікування. Празька лікарня заявила, що хотіла б, щоб Земан залишився в лікарні, але ухвалила його рішення піти через «значне поліпшення». Тепер він відновлюватиме сили у президентській резиденції у замку Лани, на захід від чеської столиці, - пише видання.

Про те, що 76-річного президента Чехії Мілоша Земана госпіталізували до Центрального військового шпиталю в Празі, стало відомо в середині вересня. Тоді діагноз політика уточнили, але пізніше повідомлялося, що у Земана виникли ускладнення хронічних захворювань.

Наприкінці жовтня Національне управління боротьби з організованою злочинністю Чехії розпочало розслідування за підозрою людей з оточення Земана у ненаданні своєчасної медичної допомоги президенту. Також поліцейські паралельно проводять ще одне розслідування про можливу причетність людей з оточення Земана у підробці та присвоюванні повноважень президента країни. Йдеться про можливе підроблення підпису глави держави на документі про скликання нової Палати депутатів 8 листопада.

Новини по темі: Чехія Мілош Земан