18 травня
Завантажити ще

Експерт: Поворозник переконав Кличка прибрати з команди його «гаманця» Палатного

Експерт: Поворозник переконав Кличка прибрати з команди його «гаманця» Палатного

Заступник голови Київської державної міської адміністрації Микола Поворозник зміг переконати мера Віталія Кличка видалити з команди його «гаманця», голову виконкому партії УДАР Артура Палатного. Про це написав у своєму блозі політичний оглядач Михайло Шнайдер.

«Кум та гаманець мера Віталія Кличка Артур Палатний після запеклого позиційного протистояння програв апаратну війну його першому заступнику Миколі Поворознику», - повідомив експерт.

Останньою краплею у затяжному конфлікті цих двох наближених Кличка, за словами Шнайдера, стала бійка, яку минулого тижня Палатний затіяв просто в кабінеті мера, зваливши на Поворозника провину за історію з підвищенням вартості проїзду.

«Нагадаю, саме перший заступник Кличка спочатку озвучив тезу про вимушене подорожчання тарифу на проїзд у столиці до 20 гривень за одну подорож. Проте Миколі Юрійовичу вдалося донести до мера свою версію подій, представивши Артура Леонідовича зайвою для команди людиною. Яка у будь-який момент може зробити щось не так і спричинити провал майбутньої президентської кампанії», — запевнив експерт.

Тепер Кличко має виключити Палатного зі складу створеного при голові КМДА тіньового офісу, де кум мера обіймав посаду голови.

«І це незважаючи навіть на те, що Палатний офіційно обіймає посаду голови виконкому партії УДАР. На даний момент у цій ситуації в Кличка залишилася одна проблема – як повідомити про це рішення самому Артуру Леонідовичу?» - резюмував Шнайдер.

Новини по темі: Віталій Кличко УДАР Київ