Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
16 квiтня
Завантажити ще

США запросили Україну на віртуальний саміт за демократію

США запросили Україну на віртуальний саміт за демократію
Фото: Кетрін Ко, ACDI/VOCA/state.gov

Загалом у списку запрошених на віртуальний саміт за демократію представництва 110 країн. Серед них є Україна, проте відсутні Китай, Росія та Туреччина. Усіх учасників майбутнього саміту розміщено на сайті Держдепу США.

Захід пройде у період з 9 по 10 грудня. Очікується, що до нього приєднаються лідери урядів, громадянського суспільства та приватного сектору. Переговори будуть присвячені проблемам та можливостям, з якими стикаються демократії.

- Саміт надасть лідерам платформу для оголошення як індивідуальних, так і колективних зобов'язань, реформ та ініціатив щодо захисту демократії та прав людини в країні та за кордоном, - зазначають у Держдепі США.

Учасники віртуальної зустрічі озвучать внутрішні та міжнародні ініціативи з трьох ключових тем:

  • захист від авторитаризму;
  • протидія корупції та боротьба з нею;
  • сприяння повазі прав людини.

Серед тих, хто візьме участь у саміті – держави-члени Європейського Союзу, Індія, Південно-Афікська Республіка, Філіппіни, Польща, Грузія, Литва, Франція, Латвія, Естонія та інші

Раніше у столиці Шотландії – Глазко – відбулася 6-та конференція ООН зі зміни клімату. На ній глави 120 держав, експерти та вчені-кліматологи намагалися ухвалити рішення про скорочення шкідливих викидів в атмосферу, обговорювали, як утримати зростання глобальної середньої температури «набагато нижче» 2 °C.

Новини по темі: Новини США саміт