Завантажити ще

Співвласники "Букв" відповіли на звинувачення журналістів у булінгу

Співвласники
Фото: bykvu.com

Співвласники видання “Букви” підтвердили, що з редакції звільнилися кілька людей. Це чотири редактори та два СММщики. Про це йдеться в заяві, опублікованій на сайті.

"Сьогодні рано-вранці на сторінках у соцмережах #Букв з'явилося повідомлення про те, що «команда йде з проекту». На сайті #Букв такої заяви не було. Повідомлення у соцмережах ми видалили, бо вони не є позицією редакції. 4 редактори та 2 СММщики прийняли рішення звільнитися – це частина команди, а не вся команда", - повідомили у редакції.

Можливими причинами для звільнення шести осіб у “Буквах” назвали підвищення вимог до стандартів роботи, небажання одного зі співробітників повертати борг у 1400 доларів співвласникові Петру Терентьєву та “претензії до публікації проукраїнських матеріалів”.

У редакції повідомили, що у вересні 2021 року “Букви” вперше не увійшли до «білого списку» ЗМІ згідно з рейтингом Інституту масової інформації. Видання підвищило вимоги до контенту та СММ. Однак у листопаді редактор зробив помилку в новині, а СММщик не повідомив, що через це у соцмережах залишили багато коментарів.

Пояснюючи різкі відповіді передплатникам у соцмережах, у “Буквах” заявили, що вирішили розмовляти з людьми "зрозумілою їм мовою".

Довідка

Вранці 23 листопада у Telegram та Facebook видання “Букви” з'явилася заява кількох журналістів, яку незабаром видалили. У ньому частина команди повідомила про звільнення через “токсичну атмосферу” та “булінг” з боку керівництва.

Співробітники зазначили, що їх звинувачували у падінні капіталізації бренду та принижували, працювали вони понаднормово, зарплати під час звільнення урізали. У заяві також йшлося про приниження читачів співзасновником сайту, який відповідав від акаунту “Букв”.

Скріни заяви опублікувала колишній прес-секретар президента Юлія Мендель, оскільки журналісти заявили, що їм ставили завдання з “форсування” її фотографій. Мендель заявила, що видання вилило на неї неабияку кількість лайна. Також вона звинуватила співзасновницю Катерину Рошук у підробітку у бізнесмена Павла Фукса та сидінні на зарплаті у команди Петра Порошенка.

Новини по темі: Журналісти