Завантажити ще

«Велике будівництво 2020»: гортаємо книгу про головне дітище президента Зеленського

«Велике будівництво 2020»: гортаємо книгу про головне дітище президента Зеленського
Фото: President.gov.ua

Книга «Велике будівництво 2020. Особи», яку у середині листопада презентувало видавництво Folio, виявилося звичайним фотоальбомом. Про це повідомляє телеграм канал "КП в Україні".

- Купили «Велике будівництво». Як експеримент. Гроші, скажімо так, невеликі. Ціна 99 гривень (плюс 45 доставка). Крейдований папір, повний колір, чудовий друк... Видавці кажуть, ціна невиправдано низька. Та ще за такого тиражу - всього 6 тисяч. Є підозра, що найменша стаття видатків – редактура. Текст рівно одну сторінку, все інше фотографії. З версткою теж не морочилися - по два фото на аркуш. 560 зображень. Просто люди, просто особи тих, хто працює на будівництві. Офіціоз теж є – 7 зображень. І головний герой на них… нинішній міністр інфраструктури, а в минулому голова Держагентства автошляхів Олександр Кубраков, повідомляє телеграм-канал «КП в Україні».

На сьогоднішній день купити цю книгу можна лише онлайн. У жодній стаціонарній книгарні Києва журналістам «КП в Україні» не вдалося придбати цей талмуд.

Скільки коштував друк книги «Велике будівництво 2020 Особи» поки не відомо. На відповідне запитання нашого видання автор книги координатор Національної програми «Велике будівництво» Юрій Голік не відповів. На сайті держзакупівель Prozzoro також не вдалося знайти тендер на друк цієї книги.

Їх цікавого – книга була підписана до друку ще в березні 2021 року, але у продаж надійшла лише наприкінці листопада.

Довідка Коротко про

Про що книга «Велике будівництво 2020. Особи»

В анотації до книги написано: «Національна програма «Велике будівництво» спрямована на масштабний розвиток якісної інфраструктури України. Це дороги та школи, дитячі садки, центри екстреної медичної допомоги та стадіони. Проект розпочав з ініціативи президента України Володимира Зеленського. До програми «Велике будівництво» залучено кілька сотень людей. У цій книзі лише невелика частина тих, кого вдалося сфотографувати у процесі створення нової якості життя».