1 жовтня
Завантажити ще

В ОП пояснили, чому Зеленський та Єрмак не прийшли на ефір до Шустера обговорювати "вагнерівців"

В ОП пояснили, чому Зеленський та Єрмак не прийшли на ефір до Шустера обговорювати

Запрошені в ефір програми " Свобода слова Савіка Шустера ", присвяченого обговоренню теми "вагнерівців", представники влади не прийшли. У тому числі – президент Володимир Зеленський та голова Офісу президента Андрій Єрмак.

- Люди, які були запрошені на цю програму та вирішили не прийти – президент, голова Офісу президента, голова СБУ, голова ДБР, Давид Арахамія, голова фракції "Слуга народу" та член комітету з питань нацбезпеки, Ірина Верещук – віце-прем'єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. Чому не прийшли ці люди – я думаю, що не прийшли, бо нічого хорошого сказати на цю тему не можна, – заявив телеведучий Савік Шустер.

Тим часом, прес-служба Офісу президента опублікувала коментар з цього приводу від імені радника глави Офісу президента Михайла Подоляка, який назвав запрошення на участь у програмі "Свобода слова" фейком і хайпом, а ефір - провокацією.

- Якщо щиро говорити, то навіть сьогоднішнє запрошення представників влади на ефір – це фейк, хайп. Не дуже віриться, що є бажання реальної свободи слова. Якби було, то ефір не модерувався під чергову емоційну драму в олігархічних інтересах, - заявив Подоляк.

Як зазначив радник Єрмака, часи, коли представники влади "бігали ефірами за вказівкою олігархів", закінчилися.

- Виклик на телевізійний килим олігарху – це, звісно, дуже голосно. Але кумедно. Президент, керівник Офісу Президента та будь-яка інша посадова особа за вказівкою олігарха бігати по ефірах не будуть. Ці часи вже скінчилися. Реальна свобода слова дуже відрізняється від олігархічних побажань. А об'єктивне висвітлення теми точно відрізняється від корпоративних прес-релізів, – наголосив він.

Ефір програми "Свобода слова Савіка Шустера" відбувся на телеканалі Україна 19 листопада. Головною темою випуску було розслідування операції із затримання бойовиків ПВК «Вагнер». До студії були запрошені президента Володимир Зеленський, керівник Офісу президента Андрій Єрмак та "Слуги народу" - Давид Арахамія та Ірина Верещук. Ніхто з них у програмі участі не брав.