Завантажити ще

Слуга народу не підтримуватиме відставку Ткаченка: Просто не голосуватимемо - і все

Слуга народу не підтримуватиме відставку Ткаченка: Просто не голосуватимемо - і все
Фото: mkip.gov.ua

Депутатська фракція "Слуга народу" не підтримуватиме на голосуванні у парламенті відставку Олександра Ткаченка з посади міністра культури. Про це 16 листопада на брифінгу в Раді заявив голова фракції Давид Арахамія, передає 16 листопада " Інтерфакс-Україна ".

- Все про це, по-перше, почули з новин. Це неправильно, коли фракція призначає міністра, а потім із новин дізнається, що він якось там психанув і щось там написав. Я не думаю, що за такого підходу він має шанси бути звільненим, - сказав Арахамія.

На уточнююче питання, що буде робити фракція, він відповів: "Просто не голосуватимемо - і все: нехай тоді буде заручником цієї ситуації".

Арахамія підкреслив, що Ткаченко, на його думку, мав обговорити рішення про своє бажання піти у відставку із членами фракції "Слуга народу".

- Він мав прийти на фракцію, сказати, що, мовляв, не згоден з такими ось позиціями і хочу піти. Якщо він чомусь не зробив, то отримає наслідки. Ми не обговорювали це питання на фракції, тому що до нас не надходило ще жодного такого запиту від нього, - заявив депутат.

Олександр Ткаченко написав заяву про відставку 11 листопада. Чиновник не згоден із рішенням про передачу Держкіно у підпорядкування Кабміну - це стало "останньою краплею". До призначення головою Мінкульту він був парламентарем від "Слуги народу", а раніше очолював телеканал "1+1".

Переважна більшість членів Кабміну Дениса Шмигаля (а раніше - і Гончарука) призначаються після погодження на засіданні фракції "Слуга народу" і не звітують перед парламентом при звільненнях, що викликає нарікання інших фракцій.