22 червня
Завантажити ще

Олена Шуляк розповіла, скільки членів у партії "Слуга народу", а чи є серед них Разумков – не знає

Олена Шуляк розповіла, скільки членів у партії
Фото: t.me\Юлія Палійчук

Голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк відповіла на запитання "КП" в Україні", скільки людей об'єднує політсила, яку вона очолила напередодні.

За інформацією Шуляк, наразі у "Слузі народу" понад тисяча партійців, шість тисяч місцевих депутатів різних рівнів, 226 голів громад, 241 депутат у парламентській фракції.

– Якщо порахувати з усіма сільськими старостами, то команда – близько 10 тисяч людей, – заявила Шуляк.

Також глава партії зазначила, що не володіє інформацією про те, чи збирають у фракції голоси за виключення Артема Дмитрука. Також вона не змогла відповісти, чи є членом партії Дмитро Разумков. Шуляк зазначила, що в неї поки що не було можливості ознайомитися з усіма заявами про вступ до "СН", яких понад тисячу.

– Запитайте краще у самого Разумкова, – порадила вона журналістам.

Раніше повідомлялося, що 16 листопада фракція "Слуги народу" у Верховній Раді офіційно поповнилася трьома новими депутатами.

Олена Шуляк була одноголосно обрана керівником партії "Слуга народу" на з'їзді 15 листопада. Народна депутатка України виявився єдиним кандидатом на цю посаду. Попередній голова "СН" Олександр Корнієнко склав повноваження голови партії "Слуга Народу", щоб зосередитись на роботі над парламентською реформою та іншими питаннями як перший заступник спікера Верховної Ради України. Корнієнко сам запропонував кандидатуру Шуляк, назвавши її "бійцем та активним членом команди".