Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Генпрокуратура та ГБР прийшли з обшуками до Іллі Ківи

Генпрокуратура та ГБР прийшли з обшуками до Іллі Ківи
Фото: t.me/vadim_rabinovich/2241

Силовики прийшли з обшуком до нардепа Іллі Ківі о шостій ранку. Першим про це написав його колега з фракції ОПЗЖ Вадим Рабінович. Він розмістив фото, на якому силовики стоять біля входу в будинок. В одного з них у руках величезний молоток. Пізніше Ківа розповів " Країні ", що з обшуком прийшли не до нього, а до жінки, до якої він приїжджає.

– Проводять обшуки Генпрокуратура разом із слідчими ГБР. На мене кілька справ: держзрада за вітання президента РФ Путіна з днем народження, шапка та за святкування ліквідації нацистського злочинця Бандери. Приїхали вони проводити обшук, у місце, де проживає моя дитина та її мати. Я з нею не одружений, я приїжджаю сюди, але мене тут немає, – зазначив нардеп.

Він додав, що розцінює обшуки як «системний тиск на мене як на опозиційного політика».

Щодо Іллі Ківи Офіс генпрокурора відкрив кримінальне провадження за статтею "державна зрада" через те, що 7 жовтня нардеп привітав президента Росії Володимира Путіна з днем народження і назвав його "великим правителем".

Ілля Ківа - один із найскандальніших депутатів нинішнього скликання Ради. Крім привітання Путіну, він прославився численними різкими заявами, " титушками Ківи " та історією зі своєю дисертацією. Раніше повідомлялося, що Ківа зайнявся отриманням адвокатської ліцензії. 21 жовтня з'явилася інформація, що Іллю Ківу виключають із партії (з тієї ж причини – через привітання Путіну), проте згодом керівництво ОПЗЖ та сам Ківа спростували її.

Новини по темі: опозиція Ілля Ківа