24 вересня
Завантажити ще

Гео Леросу вручили підозру у справі "плівок Єрмака"

Гео Леросу вручили підозру у справі

Позафракційному народному депутатові Гео Леросу вручили ще одну підозру та повістку до суду - слідчі клопочуть про обрання йому запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Про це парламентарій повідомив у своєму Фейсбуці.

"Щойно вручили чергову підозру та клопотання щодо запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту, яке буде розглянуто сьогодні о 17:00 у Печерському суді. Увага! За те, що не спростував пост про Дениса Єрмака! Причому моя апеляція ухвалена в касації! Більше того, слідчими не було доведено, що я не виконав рішення суду!" - написав Лерос, опублікувавши повістку до суду.

За його словами, підозру нардепові вручили у справі про відеозапис із братом глави Офісу президента Андрія Єрмака – Денисом Єрмаком, який нібито "торгував від його імені державними посадами".

"Пам'ятаєте, як на відео Денис Єрмак торгував від імені брата державними посадами? За те, що я не спростував цей факт, який всі бачили на власні очі, вони теж хочуть мене посадити. Ще раз повторюю, навіть цього факту не доведено, а жодного повідомлення про спростування я не отримував від державних органів! Взагалі, яким чином слідчий орган вручив клопотання о 14.22, знаючи, що о 17.00 буде суд про обрання мені запобіжного заходу?" - додав нардеп.

ІСТОРІЯ ПИТАННЯ

У березні 2020 року нардеп Гео Лерос оприлюднив відеозаписи, на яких нібито брат глави Офісу президента Андрія Єрмака Денис обговорює кадрові призначення за гроші. У червні 2020 року НАБУ відкрило два кримінальні провадження за фактом публікації та змісту записів розмов нібито Дениса Єрмака, один із них - стосовно керівника Офісу президента Андрія Єрмака.

Наприкінці травня Денис Єрмак намагався визнати через суд опубліковані Леросом "плівки" наклепом, але Печерський районний суд Києва йому відмовив. 11 серпня Київський апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції та задовольнив апеляційну скаргу Дениса Єрмака у повному обсязі, зобов'язавши Лероса спростувати поширену ним інформацію щодо Дениса Єрмака шляхом розміщення на своїй сторінці у Facebook.

Новини по темі: Гео Лерос Андрій Єрмак