Завантажити ще

Зеленський лідирує у президентському рейтингу, на другому місці - Порошенко

Зеленський лідирує у президентському рейтингу, на другому місці - Порошенко
Фото: President.gov.ua

Володимир Зеленський продовжує лідирувати у президентському рейтингу. Якби вибори відбулися найближчим часом, то за нього віддали б свої голоси 21,8 % виборців. На другому місці - екс-президент Петро Порошенко (14,5%), на третьому - співголова фракції “Опозиційна платформа – За життя” Юрій Бойко (11%), на четвертому - лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко (10,8%). П'ятірку замикає екс-спікер Верховної Ради Дмитро Разумков із 8,8% голосів. Про це повідомляють дані опитування соціологічної групи "Рейтинг" за період із 4 по 9 листопада.

Якщо порівнювати з дослідженням, яке проводилося 21-23 жовтня тією самою організацією, то рейтинг українського президента впав на 3,3 відсотка (тоді він становив 25,1%). Тоді як рейтинги Бойка та Разумкова зросли на 1,5%, Тимошенко - на 0,7%, Порошенка - на 0,4%. Також спостерігається зміна кандидата на третьому місці: замість Юлії Тимошенко – Юрій Бойко.

Щодо парламентських рейтингів, то “Слуга народу” посідає перше місце з 17%. Слідом йдуть “Європейська солідарність” (14%) та “Батьківщина” (12,2%), “Опозиційна платформа – За життя” (11%) та “Партія Дмитра Разумкова” (6,8%).

У період з 14 по 20 жовтня Центр Разумкова провів своє опитування та дійшов схожих результатів. У ньому лідером є Володимир Зеленський із 17%. Слідом йдуть Петро Порошенко, за якого хочуть проголосувати 9% респондентів, а замикає трійку Юрій Бойко із 7%.