Завантажити ще

Гостомельському селищному голові вручили підозру у справі про незаконну забудову

Гостомельському селищному голові вручили підозру у справі про незаконну забудову
Фото: gp.gov.ua

Голові селищної ради Гостомеля вручили підозру у справі щодо незаконної забудови на землях Міноборони. Про це повідомили у Київській міській прокуратурі та Офісі генпрокурора.

- Селищному голові на Київщині повідомлено про підозру в організації отримання хабара чиновником Міноборони у сумі 20 тис. доларів США, - заявили у відомстві.

14 вересня у цій справі затримали чиновника Міноборони та посередника. Згідно з матеріалами справи, начальник Центрального територіального управління капітального будівництва Міністерства оборони отримав хабар у 20 тисяч доларів за підписання договорів щодо будівництва з підприємством. Йдеться про забудову на земельних ділянках, які розташовані у селищі Гостомель Київської області і перебувають у віданні Міноборони, у тому числі на території військового містечка.

Селищному голові загрожує від п'яти до десяти років із конфіскацією майна та позбавленням права обіймати певні посади до трьох років. Досудове розслідування веде ДБР у Києві.

Гостомель належить до Бучанського району Київської області. Селищну раду з 2015 року очолює Юрій Приліпко, йому 61 рік. До цього він був депутатом Ірпінської міської ради.

За даними журналіста Юрія Бутусова, у вересні затримали начальника Центрального управління капітального будівництва Міноборони Сергія Собана та колишнього члена Громадської ради Міноборони Андрія Шатіліна.