Завантажити ще

Глава МВС вилетів на навчання із захисту кордону України від мігрантів з боку Білорусі

Глава МВС вилетів на навчання із захисту кордону України від мігрантів з боку Білорусі
Фото: mvs.gov.ua

Глава МВС Денис Монастирський вилетів на Волинь через міграційну кризу на кордоні Білорусі та Польщі. Про це у четвер повідомила прес-служба міністерства внутрішніх справ.

Разом із главою МВС на кордон України з Білоруссю вирушили голова ДПСУ Сергій Дейнеко, голова Національної поліції Ігор Клименко та заступник голови Національної гвардії Юрій Лєбєдь.

У повідомленні йдеться, що у Волинській області відпрацьовуватимуть захист від "можливої спроби прориву українського кордону штучно організованим натовпом мігрантів".

На ділянці прикордонного підрозділу «Грабове» Луцького прикордонного загону пройдуть навчання з бойової координації між прикордонною службою, поліцією, Національною гвардією, ДСНС та міграційною службою.

– З метою протидії потенційній кризі з мігрантами ми залучимо усі п'ять структур МВС без винятку як єдиний кулак внутрішньої безпеки України, – заявив голова МВС Денис Монастирський.

З керівниками ОТГ, які розташовані вздовж кордону, проведуть нараду.

10 листопада після засідання РНБО Денис Монастирський повідомив, що Україна посилить кордон із Білоруссю. Окремі ділянки зміцнять додатковими підрозділами Держприкордонслужби, поліції та Нацгвардії. Кількість прикордонників збільшать удвічі. Міністр внутрішніх справ не виключив, що в Україні спробують задіяти такий само сценарій, як на кордоні Білорусі та Польщі.

За інформацією Державного прикордонного комітету Білорусі, вранці 11 листопада на лінії кордону біля польських загороджень було понад дві тисячі біженців. Міністерство оборони Білорусі заявило про 15 тисяч військовослужбовців з польського боку.