25 травня
Завантажити ще

Кабмін звільнив голову ДСНС Миколу Чечоткіна

Кабмін звільнив голову ДСНС Миколу Чечоткіна
Фото: екранне відео \GSČS

Кабінет міністрів України на засіданні 10 листопада звільнив Миколу Чечоткіна з посади голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Як повідомив у своєму телеграм-каналі представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук, відповідне рішення було ухвалено на засіданні у середу. Коментарів про причини звільнення Чечоткіна ані в ДСНС, ані в Кабміні наразі не давали.

Виконання обов'язків голови ДСНС тимчасово покладено на Крука Сергія Івановича.

Чечоткіна було призначено головою ДСНС 14 травня 2015 року після відставки Зоряна Шкіряка (вона була пов'язана з невдалою рятувальною операцією з вивезення українських громадян з Непалу). До цього з 2006 року він обіймав керівні посади у центральному апараті Міністерства з надзвичайних ситуацій України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Сергій Крук - начальник управління ДСНС у Рівненській області (призначений у 2014 році). Генерал-майор служби цивільного захисту, йому 44 роки. Крук закінчив Харківський інститут пожежної безпеки МВС України (1999) та Київський національний університет внутрішніх справ (2008). Доктор наук із державного управління (2020).

 

Сергій Крук став т.в.о. голови ДСНС. Фото: rv.dsns.gov.ua

Сергій Крук став т.в.о. голови ДСНС. Фото: rv.dsns.gov.ua