6 лютого
Завантажити ще

Заступника голови Меджлісу Джелялова звинуватили в контрабанді вибухівки

Заступника голови Меджлісу Джелялова звинуватили в контрабанді вибухівки
Фото: Эльмаз Акимова / facebook.com/nikolay.polozov

Затриманому в Криму заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріману Джелялову висунули нове звинувачення про незаконне перетинання через митний кордон вибухового пристрою. Про це повідомив у Фейсбуці його адвокат Микола Полозов.

- Сьогодні Нарімана Джелялова звинуватили у контрабанді вибухового пристрою. Тобто у незаконному перетині через митний кордон Митного союзу в рамках ЄврАзЕС вибухового пристрою, здійсненого організованою групою (ч. 3 ст. 226.1 КК РФ). Санкція за цією статтею становить від 7 до 12 років позбавлення волі, – заявив Полозов.

За його словами, після пред'явлення нового звинувачення з Джеляловим провели слідчі дії, а також допитали його як обвинуваченого, але він відмовився давати свідчення. До цього підозрюваний перебував у психіатричній лікарні для проведення психіко-психіатричних експертиз.

- Стан здоров'я у нього задовільний. Настрій гарний, настрій бадьорий. Він повідомив, що у четвер його перевезли із 15-го відділення психіатричної лікарні, де він перебував на експертизі, назад до СІЗО. Рівно до тієї ж камери на спецблоці, де він перебував до експертизи. Умови утримання Нарімана залишилися незмінними, - наголосив він.

Як зазначив адвокат, це вже третя підозра, яку вручили Джелялову. Раніше йому звинуватили у скоєнні диверсії у складі організованої групи (п. «а» ч. 2 ст. 281 КК РФ) та у незаконному придбанні, зберіганні та перевезенні вибухових пристроїв, скоєних організованою групою (ч. 4 ст. 222.1 КК РФ).