Завантажити ще

Сюмар порівняла Кабмін із публічним будинком, а ротацію міністрів – із перестановкою ліжок

Сюмар порівняла Кабмін із публічним будинком, а ротацію міністрів – із перестановкою ліжок
Фото: Скрин відео\Канал Рада.

Верховна Рада України 4 листопада призначила чотирьох нових міністрів. Однак опозиція не голосувала за жодну з кандидатур, голоси давали "Слуга народу" та депутатські групи. А депутат від "Євросолідарності" Вікторія Сюмар під час обговорення кадрових питань розкритикувала політику та пріоритети уряду.

– Замість того щоб дати відповіді країні, ви пропонуєте шоу. Ось це шоу у публічному будинку... вибачте, у публічній установі, яка називається Кабінетом міністрів, де сьогодні переставляють ліжка, - це просто шоу, оскільки відповідальний за політику у нас сьогодні один, і він присутній у залі, - заявила Сюмар, натякаючи на Володимира Зеленського.

Також Сюмар зазначила, що країна вступає в опалювальний сезон із рекордно низькими запасами вугілля та газу, а "рятує" Україну від дефіциту електроенергії Путін руками Білорусі. А рівень смертності в Україні від коронавірусу на сьогодні - найвищий у світі, і назвала це результатом стратегії "чемпіонів боротьби з коронавірусом", як раніше називав свою команду Володимир Зеленський.

Раніше ми повідомляли, що інший депутат від "ЄС", Ірина Геращенко, звернулася до Володимира Зеленського з проханням "допомогти" Русланові Стефанчуку дати хід рішенню регламентного комітету Ради та відлучити від засідань Галину Третьякову.

3-4 листопада у Кабміні сталося п'ять перестановок. Павло Рябікін змінив Олега Уруського (Міністерство стратегічної промисловості), Ірина Верещук – Олексія Резнікова (Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій), Юлія Свириденко – Олексія Любченко (Міністерство економіки).

Вранці 4 листопада головою Міноборони парламентарі затвердили Олексія Рєзнікова. А напередодні Міністерство довкілля та природних ресурсів тимчасово очолив Руслан Стрелець – перший заступник відправленого у відставку міністра Романа Абрамовського. 3 листопада рішенням уряду Стрелець був призначений в.о. міністра. Це питання не було потреби виносити на розгляд Ради.