27 вересня
Завантажити ще

Абрамовського відправили у відставку "з повагою»

Абрамовського відправили у відставку
Фото: facebook.com/abramovskiy.roman

Верховна Рада відправила у відставку міністра захисту навколишнього середовища та природних ресурсів України Романа Абрамовського. За відповідне рішення проголосували 322 парламентарі.

Питання розглядалося за скороченою процедурою. Міністр слова не брав, не звітував про виконану роботу.

Парадокс цього звільнення був у тому, що коли проект ухвали про відставку міністра Романа Абрамовського представляв голова профільного комітету Верховної Ради Олег Бондаренко, то дуже нахвалював голову міністерства.

- Комітет на своєму засіданні від 20 жовтня розглянув заяву Романа Абрамовського про звільнення з посади міністра захисту довкілля та природних ресурсів України й ухвалив рішення, яким рекомендував Верховній Раді визначитися щодо відставки міністра під час голосування у сесійній залі. Це рішення комітету – знак величезної поваги до діяльності Романа Абрамовського з боку комітету. Мало кому вдавалося з нуля створити нове міністерство, мало кому вдавалося зібрати за короткий термін таку професійну та порядну команду, яку зібрав Абрамовський, встановити чіткі часові межі щодо діяльності міністерства, - заявив з парламентської трибуни Олег Бондаренко. - Але, з іншого боку, я як голова профільного комітету просив би вас підтримати відставку Романа Абрамовського і відпустити міністра з посади.

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Роман Абрамовський написав заяву про відставку ще 19 жовтня. На посаді міністра був близько року з червня 2020-го. Як наступника Романа Абрамовського називають його заступника Руслана Стрельця.